CIF Multipurpose Wipes, 100 ks

Kód: 254
Akcia Výpredaj
1 hodnotenie
Značka: CIF
€6,16 –19 %
CIF Multipurpose Wipes 100RE SK
€6,16 –19 % €4,99 €4,16 bez DPH
Skladom (3 ks)

Čistiace utierky — univerzálne, na rýchle a účinné čistenie väčšiny povrchov, odstraňujú viditeľné aj neviditeľné nečistoty, utierky pomôžu udržať vysoký štandard čistenia, upratovanie je vďaka čistiacim utierkam úplná hračka, svieža a príjemná vôňa, špeciálna textúra zmäkčuje, oddeľuje a odstraňuje nečistoty, utierky sú absolútne hygienické, pohodlné čistenie a upratovanie, balenie obsahuje 100 kusov čistiacich utierok, súčasť radu Pro Formula.

Detailné informácie

Podrobný popis

CIF Multipurpose Wipes. Univerzálne čistiace utierky. Čistiace utierky na rýchle a účinné čistenie väčšiny povrchov, odstraňujú viditeľné aj neviditeľné nečistoty. Pohodlné a rýchle riešenie, ktoré vám pomôže udržať vysoký štandard čistenia, bez toho aby vás to stálo príliš veľa času z vášho nabitého programu. Čistiace utierky sú vhodné na všetky umývateľné povrchy ako sú napríklad drezy, sporáky, kúpeľňové povrchy, toalety, odpadkové koše, stoly a stoličky. Utierky majú špeciálnu textúru, ktorá zmäkčí, oddelí a nadvihne nečistoty a zanechá príjemnú sviežu vôňu.

          Vlastnosti čistiacich utierok CIF Multipurpose Wipes

✅ Univerzálne čistiace utierky sú ideálne na rýchle čistenie väčšiny povrchov
✅ Odstraňujú viditeľné aj neviditeľné nečistoty
✅ Utierky vám pomôžu udržať vysoký štandard čistenia
✅ Upratovanie je vďaka čistiacim utierkam úplná hračka
✅ Svieža a príjemná vôňa
✅ Špeciálna textúra zmäkčuje, oddeľuje a odstraňuje nečistoty
✅ Utierky sú absolútne hygienické
✅ Pohodlné čistenie a upratovanie
✅ Balenie obsahuje 100 kusov čistiacich utierok
✅ Súčasť radu Pro Formula

     Použitie čistiacich utierok

◾ Otvorte obal čiastočným odlepením samolepky
◾ Zotrite povrch, aby ste odstránili nečistoty
◾ Nie je potrebné oplachovať ani utierať do sucha
◾ Po použití obal starostlivo uzatvorte, zamedzíte tým vysychaniu utierok

pic

Rad Pro Formula — predstavuje účinné čistiace prostriedky, ktoré spĺňajú požiadavky trhu na dosiahnutie čistoty. Produkty Pro Formula čerpajú z viac ako 50 ročnej odbornej znalosti a skúsenosti v odbore čistenia spoločnosti Diversey.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CIF — história značky Cif sa začala písať pred viac ako 50 rokmi vo Francúzsku. Vtedy na trh uviedla svoj legendárny Cif krém, ktorý aj dnes nájdete vari v každej domácnosti. Spojenie extrémnych čistiacich schopností a šetrnosti k povrchom sa osvedčilo natoľko, že Cif postupne expandoval do celého sveta. V súčasnej dobe Cif svoje produkty neustále inovuje tak, aby boli precíznymi a spoľahlivými pomocníkmi pri každodennom upratovaní.

CIF | 100RE.SK