DUOLIFE Day & Night, 2x 50 ml

Kód: 416
1 hodnotenie
Značka: DUOLIFE
€15 €12,50 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Zubná pasta — s bieliacim účinkom, ochrana ďasien, ochrana pred zubným kazom, 98% prírodných látok, bez rizika poškodenia skloviny.

Detailné informácie

Podrobný popis

DUOLIFE Day & Night. Sada zubných pást. Svieži dych na dobrý deň, biely úsmev na dobrú noc. DuoLife Day & Night znamená prevrat v oblasti starostlivosti o ústnu hygienu. Tieto zubné pasty obsahujú látky, ktoré sú v súlade s biorytmom tela, pomáhajú ďasnám, zubom a sliznici ústnej dutiny zabezpečiť ich celodennú ochranu. Sú účinnými zubnými pastami, ktoré neobsahujú čiastočky kremeňa a sú obohatené o obrovské množstvo výživných látok a majú 98% prírodný index (podľa normy ISO). Pasty sú tiež prispôsobené biologickým hodinám a cirkadiánnemu rytmu, čo poskytuje komplexnú ochranu a starostlivosť o zuby a ďasná. Primeraná starostlivosť musí obsahovať rôzne procesy, ktoré sú vykonávané v ústnej dutine v priebehu dňa a počas nočného odpočinku. Z tohto dôvodu boli vytvorené dve samostatné zubné pasty, ktoré sú reakciou na problémy, ktorým sú zuby a ďasná vystavené v priebehu dňa aj v noci a zároveň zaručujú intenzívny bieliaci účinok.

          Vlastnosti zubných pást DUOLIFE Day & Night

✅ Až 98% látok prírodného pôvodu
✅ 2 Step Diamond Effect poskytuje 24-hodinovú ochranu v súlade s biorytmom
✅ Bezpečnosť—účinnosť bez rizika poškodenia skloviny vďaka patentovaným zložkám (Hydroxyapatit, Perlit)
✅ 24 hodinová ochrana prispôsobená biologickým hodinám
✅ Biomimetická minerálna a prírodná surovina skloviny
✅ Inovatívna kombinácia perlitu a ryžovej múky so 100% prírodným indexom
✅ Zaručujú účinnosť a bezpečnosť, úplnú ochranu a intenzívne bielenie

          Spoznajte sadu zubných pást DUOLIFE Day & Night a formulu 2 Step Diamond Effect!

✔ Zubná pasta DuoLife Day — je prvým krokom v 24-hodinovej ochrane s použitím 2 Step Diamond Effect. Kompozícia jedinečných zložiek bola vytvorená tak, aby ste mohli každé ráno začať sviežo a aby vás pocit sviežosti sprevádzal počas intenzívneho dňa.

✔ Zubná pasta DuoLife Night — druhým krokom v 24-hodinovej ochrane s 2 Step Diamond Effect je použitie DuoLife Night. Čas nočného odpočinku je ideálnym predpokladom na remineralizáciu skloviny a intenzívne bielenie a preto bola bieliaca schopnosť pasty podporená aktívnym bambusovým uhlím zo stromu Moso.

     Použitie zubných pást

◾ Na dosiahnutie čo najlepšieho výsledku čistite si zuby malým množstvom pasty (veľkosť hrášku) každý deň ráno hneď po zobudení (pasta Day) a tesne pred spaním (pasta Night)

Zloženie:

Hydroxyapatit, Obsidián, Ryžová múka, Xylitol, Sorbitol, Mentol
Day: Kokosová voda, Goji, Extrakt z lieskových orieškov
Night: Bambusové uhlie, Amla, Echinacea, Kaki

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné pasty
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DUOLIFE — značka DuoLife ponúka široké spektrum výrobkov a produktov pre oblasť vášho zdravia. Produkty môžeme rozdeliť na 3 hlavné skupiny: prvou skupinou sú tekuté potravinové doplnky v sklenených fľašiach, ktoré slúžia na doplnenie chýbajúcich vitamínov a minerálov, druhou skupinou sú výživové doplnky v tobolkách, ktoré sa zameriavajú na konkrétny problém a treťou skupinou sú špeciálne kozmetické výrobky.

DUOLIFE | 100RE.SK