ECOLAB Chromol, 500 ml

Kód: 479/6 479/1 Zvoľte variant
1 hodnotenie
Značka: ECOLAB
€52,99 €8,99 od €8,99 €44,16 bez DPH €7,49 bez DPH od €7,49 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

Čistič na nerez — na ošetrenie a ochranu plôch z ušľachtilej ocele, dodáva nerezovým povrchom nový krásny lesk, čistí rýchlo s výbornými výsledkami, na nerezových plochách vytvára rovnomerný, ochranný a vodu odpudzujúci film, bez parfumu, ideálny pre potravinárske prevádzky, ľahké znečistenia ako sú škvrny od vody alebo odtlačky prstov sú odstrániteľné bez námahy.

Detailné informácie

Podrobný popis

ECOLAB Chromol. Profesionálny čistiaci prostriedok na ošetrenie a ochranu plôch z ušľachtilej ocele. Prostriedok je vhodný na vonkajšie povrchy kuchynských strojov, obkladov kuchynského zariadenia, zariadení na pečenie a vyprážanie, pracovných plôch, skríň, regálov a výčapných pultov. Na kovových plochách vytvára rovnomerný, ochranný a vodu odpudzujúci film a dodáva povrchom nový krásny lesk. Ľahké znečistenia ako sú škvrny od vody, alebo odtlačky prstov sú odstrániteľné bez námahy.

          Vlastnosti čistiaceho prostriedku na nerez ECOLAB Chromol

✅ Čistiaci prostriedok na ošetrenie a ochranu plôch z ušľachtilej ocele
✅ Čistí rýchlo s výbornými výsledkami
✅ Na kovových plochách vytvára rovnomerný, ochranný a vodu odpudzujúci film
✅ Bez parfumu, ideálny pre potravinárske prevádzky
✅ Dodáva povrchom nový krásny lesk
✅ Ľahké znečistenia ako sú škvrny od vody, alebo odtlačky prstov sú odstrániteľné bez námahy
✅ Bezpečný pre potraviny

     Použitie čistiaceho prostriedku na nerez

◾ Nastriekajte a bez riedenia naneste mäkkou čistou handričkou na čistený povrch
◾ Utrite a doleštite čistou handričkou
◾ Veľmi znečistené povrchy pred prvým čistením dôkladne vyčistite
◾ Prostriedok nerieďte vodou!

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky na nerez
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ECOLAB — udržať svet čistejší. Spoločnosť Ecolab je od roku 1923 globálnym lídrom riešení a služieb v oblasti čistenia, hygieny a prevencie infekcií. Každý deň pomáha robiť svet čistejším, bezpečnejším a zdravším. Zákazníci na celom svete v zdravotníckom a priemyselnom sektore využívajú komplexné riešenia spoločnosti Ecolab na zlepšenie a udržanie čistého a bezpečného prostredia. 44 000 zamestnancov spoločnosti Ecolab poskytuje komplexné riešenia, osobný a profesionálny prístup, ktoré zvyšujú a udržiavajú čisté a bezpečné prostredie a zabezpečujú efektívnu prevádzku a dosahovanie cieľov udržateľnosti na takmer troch miliónoch pracovísk vo viac ako 170 krajinách sveta. Spoločnosť Ecolab má dlhú históriu inovácií. Tím 1200 vedcov, inžinierov a technických špecialistov vytvára najlepšie možné riešenia pre oblasť čistenia, hygieny, osobnej a environmentálnej hygieny, polymérov, chemikálií, ktoré sú vyvinuté s dôrazom na minimálny vplyv na ľudí a životné prostredie.

ECOLAB%20%7C%20100RE.SK