ECOLAB Indur XL fresh, 1000 ml

Kód: 545
1 hodnotenie
Značka: ECOLAB
€5,99 €4,99 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Čistič na podlahy — neutrálny čistiaci a ošetrujúci prostriedok na podlahy, umývanie a ošetrovanie podláh — s trvalou vôňou, vhodný na všetky lesklé aj emulziou ošetrené, vode odolné podlahy, bez obsahu vosku a mydla zanecháva na podlahe čistý ochranný film, dlhotrvajúca príjemná vôňa, vysoko účinné čistenie v kombinácii s perfektným ošetrením podlahy.

Detailné informácie

Podrobný popis

ECOLAB Indur XL fresh. Čistiaci prostriedok na umývanie a ošetrovanie podláh — s trvalou vôňou. Profesionálny neutrálny čistiaci a ošetrujúci prostriedok na podlahy. Prostriedok je vhodný na všetky lesklé aj emulziou ošetrené, vode odolné podlahy. Bez obsahu vosku a mydla zanecháva na podlahe čistý ochranný film. Zanecháva dlhotrvajúcu príjemnú vôňu. Vysoko účinné čistenie v kombinácii s perfektným ošetrením podlahy.

          Vlastnosti čistiaceho prostriedku na podlahy ECOLAB Indur XL fresh

✅ Neutrálny čistiaci a ošetrujúci prostriedok na podlahy
✅ Umývanie a ošetrovanie podláh — s trvalou vôňou
✅ Vhodný na všetky lesklé aj emulziou ošetrené, vode odolné podlahy
✅ Bez obsahu vosku a mydla zanecháva na podlahe čistý ochranný film
✅ Dlhotrvajúca príjemná vôňa
✅ Vysoko účinné čistenie v kombinácii s perfektným ošetrením podlahy

     Použitie čistiaceho prostriedku na podlahy

◾ Dávkovanie: 0,5 — 1,5 %
◾ Naneste čistiaci roztok na požadovaný povrch podlahy
◾ Podlahu umyte vhodným mopom

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne čistiace prostriedky na podlahy
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ECOLAB — udržať svet čistejší. Spoločnosť Ecolab je od roku 1923 globálnym lídrom riešení a služieb v oblasti čistenia, hygieny a prevencie infekcií. Každý deň pomáha robiť svet čistejším, bezpečnejším a zdravším. Zákazníci na celom svete v zdravotníckom a priemyselnom sektore využívajú komplexné riešenia spoločnosti Ecolab na zlepšenie a udržanie čistého a bezpečného prostredia. 44 000 zamestnancov spoločnosti Ecolab poskytuje komplexné riešenia, osobný a profesionálny prístup, ktoré zvyšujú a udržiavajú čisté a bezpečné prostredie a zabezpečujú efektívnu prevádzku a dosahovanie cieľov udržateľnosti na takmer troch miliónoch pracovísk vo viac ako 170 krajinách sveta. Spoločnosť Ecolab má dlhú históriu inovácií. Tím 1200 vedcov, inžinierov a technických špecialistov vytvára najlepšie možné riešenia pre oblasť čistenia, hygieny, osobnej a environmentálnej hygieny, polymérov, chemikálií, ktoré sú vyvinuté s dôrazom na minimálny vplyv na ľudí a životné prostredie.

ECOLAB%20%7C%20100RE.SK