ECOLAB Into XL fresh, 1000 ml

Kód: 392/12 392/1 Zvoľte variant
1 hodnotenie
Značka: ECOLAB
€62,99 €5,99 od €5,99 €52,49 bez DPH €4,99 bez DPH od €4,99 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

Sanitárny čistič — s veľmi príjemnou a dlhotrvajúcou vôňou, čistí rýchlo a dôkladne, efektívne odstraňuje vodný a močový kameň, vyčistí škvrny od mydla a rozpustí usadený vodný kameň, vhodný na každodenné čistenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

ECOLAB Into XL fresh. Profesionálny sanitárny čistiaci prostriedok s dlhotrvajúcou sviežou vôňou. Čistí rýchlo a dôkladne. Čistiaci prostriedok vynikajúco odstraňuje akékoľvek nečistoty v sanitárnej oblasti. Efektívne odstraňuje vodný a močový kameň. Prostriedok je vhodný na denné čistenie, ako aj na náročné radikálne čistenie, na všetky povrchy odolné voči kyselinám. Prostriedok zanecháva veľmi príjemnú a dlhotrvajúcu sviežu vôňu.

          Vlastnosti čistiaceho prostriedku ECOLAB Into XL fresh

✅ Sanitárny čistiaci prostriedok s dlhotrvajúcou sviežou vôňou
✅ Čistí rýchlo a dôkladne
✅ Efektívne odstraňuje vodný a močový kameň
✅ Vyčistí škvrny od mydla a rozpustí usadený vodný kameň
✅ Vhodný na každodenné čistenie

     Použitie čistiaceho prostriedku

◾ Na silné, zatvrdnuté nečistoty aplikujte nezriedený prípravok
◾ Následne dôkladne opláchnite vodou
◾ Na denné, údržbové čistenie dávkujte 50 - 200 ml prípravku do 10 L vody, v závislosti od miery znečistenia
◾ Následne opláchnite vodou
◾ Len pre profesionálne použitie

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne čistiace prostriedky do kúpeľne
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ECOLAB — udržať svet čistejší. Spoločnosť Ecolab je od roku 1923 globálnym lídrom riešení a služieb v oblasti čistenia, hygieny a prevencie infekcií. Každý deň pomáha robiť svet čistejším, bezpečnejším a zdravším. Zákazníci na celom svete v zdravotníckom a priemyselnom sektore využívajú komplexné riešenia spoločnosti Ecolab na zlepšenie a udržanie čistého a bezpečného prostredia. 44 000 zamestnancov spoločnosti Ecolab poskytuje komplexné riešenia, osobný a profesionálny prístup, ktoré zvyšujú a udržiavajú čisté a bezpečné prostredie a zabezpečujú efektívnu prevádzku a dosahovanie cieľov udržateľnosti na takmer troch miliónoch pracovísk vo viac ako 170 krajinách sveta. Spoločnosť Ecolab má dlhú históriu inovácií. Tím 1200 vedcov, inžinierov a technických špecialistov vytvára najlepšie možné riešenia pre oblasť čistenia, hygieny, osobnej a environmentálnej hygieny, polymérov, chemikálií, ktoré sú vyvinuté s dôrazom na minimálny vplyv na ľudí a životné prostredie.

ECOLAB%20%7C%20100RE.SK