ECOLAB MAXX Windus C2, 750 ml

Kód: 89/1 89/12 Zvoľte variant
1 hodnotenie
Značka: ECOLAB
€3,99 €44,99 od €3,99 €3,33 bez DPH €37,49 bez DPH od €3,33 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

Čistič okien — s rozprašovačom, účinné čistenie a leštenie skla bez šmúh, ľahko odstraňuje mastné znečistenie zo skla, vhodný pre všetky sklenené povrchy ako sú okná, zrkadlá, vitríny, monitory a pod., prostriedok nie je klasifikovaný ako nebezpečný, rozprašovač umožňuje ľahké a úsporné dávkovanie, prostriedok je určený k priamemu použitiu, s eko—značkou Ecolabel EU.

Detailné informácie

Podrobný popis

ECOLAB MAXX Windus. Profesionálny ekologický čistiaci prostriedok na okná, sklo a povrchy. Prostriedok účinne čistí, jednoducho odstraňuje mastné znečistenia, leští a zanecháva žiarivo čisté povrchy bez šmúh. Neobsahuje farbivá. Prostriedok perfektne čistí a odmasťuje hladké povrchy, chráni lesklé materiály a rýchlo schne bez zanechávania stôp.

          Vlastnosti ekologického čistiaceho prostriedku na okná ECOLAB MAXX Windus C2

✅ Účinné čistenie a leštenie skla bez šmúh
✅ Ľahko odstraňuje mastné znečistenie zo skla
✅ S eko—značkou Ecolabel EU
✅ Prostriedok je určený k priamemu použitiu
✅ Rozprašovač umožňuje ľahké a úsporné dávkovanie
✅ Vhodný pre všetky sklenené povrchy ako sú okná, zrkadlá, vitríny, monitory, apod.
✅ Prostriedok nie je klasifikovaný ako nebezpečný podľa nariadenia CLP

     Použitie čistiaceho prostriedku na okná a sklo

◾ Nastriekajte na čistú suchú tkaninu a vyčistite povrch
◾ Vyleštite do žiarivého lesku
◾ Na väčšie plochy nastriekajte priamo na povrch

Dodatočné parametre

Kategória: Spreje na sklo a okná
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ECOLAB — udržať svet čistejší. Spoločnosť Ecolab je od roku 1923 globálnym lídrom riešení a služieb v oblasti čistenia, hygieny a prevencie infekcií. Každý deň pomáha robiť svet čistejším, bezpečnejším a zdravším. Zákazníci na celom svete v zdravotníckom a priemyselnom sektore využívajú komplexné riešenia spoločnosti Ecolab na zlepšenie a udržanie čistého a bezpečného prostredia. 44 000 zamestnancov spoločnosti Ecolab poskytuje komplexné riešenia, osobný a profesionálny prístup, ktoré zvyšujú a udržiavajú čisté a bezpečné prostredie a zabezpečujú efektívnu prevádzku a dosahovanie cieľov udržateľnosti na takmer troch miliónoch pracovísk vo viac ako 170 krajinách sveta. Spoločnosť Ecolab má dlhú históriu inovácií. Tím 1200 vedcov, inžinierov a technických špecialistov vytvára najlepšie možné riešenia pre oblasť čistenia, hygieny, osobnej a environmentálnej hygieny, polymérov, chemikálií, ktoré sú vyvinuté s dôrazom na minimálny vplyv na ľudí a životné prostredie.

ECOLAB%20%7C%20100RE.SK