EURONA Bio Stain Remover, 1000 ml

Kód: 491
Tip
1 hodnotenie
Značka: EURONA
€9,22 €7,68 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Odstraňovač škvŕn — biologicky aktívny, odstraňuje škvrny bez namáčania a drhnutia, rýchla a jednoduchá aplikácia, možno použiť so všetkými druhmi pracích prostriedkov, jedinečná zmes detergentov a enzýmov, ktorá okamžite účinkuje a napáda ťažko odstrániteľnú špinu a škvrny, účinné vypranie uľahčuje špeciálne zloženie a dokonalá rozpustnosť prostriedku, prostriedok je možné použiť pri všetkých teplotách prania a na všetky druhy stálofarebných tkanín vhodných na pranie.

Detailné informácie

Podrobný popis

EURONA Bio Stain Remover. Biologicky aktívny odstraňovač škvŕn. Jedinečná zmes detergentov (povrchovo aktívnych látok) a enzýmov, ktorá okamžite účinkuje a napáda ťažko odstrániteľnú špinu a škvrny (aj škvrny od vajec, krvi, trávy, ...). Rýchla a jednoduchá aplikácia. Prostriedok je možné použiť so všetkými druhmi pracích prostriedkov (prášky, tablety, tekuté pracie prostriedky, apod.). Odstraňuje škvrny bez namáčania a drhnutia. Účinné vypranie uľahčuje špeciálne zloženie a dokonalá rozpustnosť prostriedku. Prostriedok je možné použiť pri všetkých teplotách prania a na všetky druhy stálofarebných tkanín vhodných na pranie.

          Vlastnosti odstraňovača škvŕn EURONA Bio Stain Remover

✅ Zmes detergentov a enzýmov, okamžite účinkuje a napáda ťažko odstrániteľnú špinu a škvrny
✅ Rýchla a jednoduchá aplikácia
✅ Možno použiť so všetkými druhmi pracích prostriedkov
✅ Odstraňuje škvrny bez namáčania a drhnutia
✅ Účinné vypranie uľahčuje špeciálne zloženie a rozpustnosť prostriedku
✅ Možné použiť pri všetkých teplotách prania
✅ Na všetky druhy stálofarebných tkanín vhodných na pranie

     Použitie odstraňovača škvŕn

Priame odstránenie škvŕn: aplikujte priamo na škvrnu, potom bielizeň vyperte. Pre silnú špinu pridajte k praciemu prostriedku do hlavného prania, množstvo podľa tabuľky
Namáčanie, predpieranie: 20 ml do 10 litrov vody, potom bielizeň vyperte. Pre silnú špinu pridajte k praciemu prostriedku do hlavného prania, množstvo podľa tabuľky

EURONA%20Bio%20Stain%20Remover


Zloženie:

5 - < 15 % aniónové povrchovo aktívne látky, enzýmy, Parfumy, Bronopol, Methylisothiazolinone

Dodatočné parametre

Kategória: Odstraňovače škvŕn
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

EURONA by CERNY — je česká spoločnosť s vlastným vývojom a širokým sortimentom bytovej kozmetiky pre komplexnú starostlivosť o domácnosť. Ponúka tiež vysoko kvalitné produkty telovej, vlasovej, pleťovej kozmetiky či výnimočne šetrné špeciály s označením Natural product. Od roku 2016 spoločnosť rozšírila svoje portfólio tiež o divíziu exkluzívnych potravín Pure Bar pre zdravý životný štýl a výživu s čistou filozofiou.

EURONA by CERNY | 100RE.SK