EURONA Genuine Leather Soft Remover, 500 ml

Kód: 521
Tip
1 hodnotenie
Značka: EURONA
€12,85 €10,71 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Čistič kože — jemný čistiaci prostriedok na pravú kožu, jemne čistí bez poškodzovania povrchov, skvelý pomocník v starostlivosti o kožené výrobky so širokospektrálnym použitím, obsahuje špeciálnu zložku so šetrnou, ale pritom vysokoúčinnou čistiacou silou, vďaka ktorej odstraňuje z pravej kože nielen bežné nečistoty, ale aj telový pot aj odolné mastné škvrny, ochranná vrstva obmedzuje usadzovanie prachu a takisto uľahčuje opätovné čistenie, je pH neutrálny, veľmi šetrný k životnému prostrediu, neobsahuje rozpúšťadlá ani žieravé látky a je ľahko biologicky odbúrateľný, príjemná parfumácia.

Detailné informácie

Podrobný popis

EURONA Genuine Leather Soft Remover. Jemný čistiaci prostriedok na pravú kožu. Širokospektrálne použitie! Skvelý pomocník v starostlivosti o kožené výrobky so širokospektrálnym použitím. Jemne čistí bez poškodzovania povrchov. Obsahuje špeciálnu zložku L-PERFECTOR so šetrnou, ale pritom vysokoúčinnou čistiacou silou, vďaka ktorej odstraňuje z pravej kože nielen bežné nečistoty, ale aj telový pot i odolné mastné škvrny. Ochranná vrstva E-PROTECTION obmedzuje usadzovanie prachu a takisto uľahčuje opätovné čistenie. Je pH neutrálny. Prostriedok je veľmi šetrný k životnému prostrediu, neobsahuje rozpúšťadlá ani žieravé látky a je ľahko biologicky odbúrateľný. Príjemná parfumácia.

          Vlastnosti čističa na kožu EURONA Genuine Leather Soft Remover

✅ Jemný čistiaci prostriedok na pravú kožu
✅ Starostlivosť o kožené výrobky so širokospektrálnym použitím
✅ Jemne čistí bez poškodzovania povrchov
✅ Ochranná vrstva obmedzuje usadzovanie prachu
✅ Je pH neutrálny
✅ Neobsahuje rozpúšťadlá ani žieravé látky
✅ Príjemná parfumácia

     Použitie čističa na kožu

☑️ Najprv vyskúšajte prípravok na skrytých miestach
☑️ Nastriekajte na kožu a jemne pretrite znečistené miesta hubkou
☑️ Pri silnom znečistení nechajte čistič kože chvíľu pôsobiť
☑️ Nepoužívajte na lakovanú kožu, hrubo upravený kožený povrch a semiš

Zloženie:

< 5 % aniónové povrchovo aktívne látky, < 5 % katiónové povrchovo aktívne látky, < 5 % amfotérne povrchovo aktívne látky, < 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, Parfumy, Bronopol, Methylisothiazolinone

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky na kožu
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

EURONA by CERNY — je česká spoločnosť s vlastným vývojom a širokým sortimentom bytovej kozmetiky pre komplexnú starostlivosť o domácnosť. Ponúka tiež vysoko kvalitné produkty telovej, vlasovej, pleťovej kozmetiky či výnimočne šetrné špeciály s označením Natural product. Od roku 2016 spoločnosť rozšírila svoje portfólio tiež o divíziu exkluzívnych potravín Pure Bar pre zdravý životný štýl a výživu s čistou filozofiou.

EURONA by CERNY | 100RE.SK