EURONA Special Hand Cleansing Agent, 500 ml

Kód: 515
Tip
1 hodnotenie
Značka: EURONA
€6,26 €5,22 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Čistiaci gél — na ruky s abrazívnymi mikroperličkami, vysoko účinný na odstraňovanie veľmi obtiažnej zmývateľnej špiny z rúk, vďaka extra silnej zložke obsahujúcej špeciálnu zmes čistiacich látok a tiež aktívne abrazívne mikroperličky, ktoré z rúk odstránia napríklad zaschnutú farbu, laky, smolu, mazadlo, olej, emaily, gleje aj niektoré lepidlá a ďalšie silné nečistoty, špeciálna zložka s efektom hydratačného krému, ktorej základ tvorí vitamín E, lanolín, Aloe vera a slnečnicový olej, súčasne zaistí dokonalú ochranu a starostlivosť o vaše ruky aj po ich umytí a naviac ich príjemne a sviežo prevonia, užitočný pomocník, ktorý je po ruke vždy, keď bežné mydlá jednoducho nestačia, príjemná a svieža citrusová parfumácia, rýchla a jednoduchá aplikácia s dlhotrvajúcim priaznivým účinkom na pokožku vašich rúk.

Detailné informácie

Podrobný popis

EURONA Special Hand Cleansing Agent. Špeciálny čistiaci gél na ruky s abrazívnymi mikroperličkami. Všetko pre Vaše ruky! Vysoko účinný prostriedok, určený na odstraňovanie veľmi obtiažnej zmývateľnej špiny z rúk. Vďaka extra silnej zložke ABRASIVE SYSTEM 1 obsahujúcej špeciálnu zmes čistiacich látok a tiež aktívne abrazívne mikroperličky, ktoré z rúk odstránia napríklad zaschnutú farbu, laky, smolu, mazadlo, olej, emaily, gleje aj niektoré lepidlá a ďalšie silné nečistoty. Špeciálna zložka HYDRA-VITAMINE COMPLEX s efektom hydratačného krému, ktorej základ tvorí vitamín E, lanolín, Aloe vera a slnečnicový olej, súčasne zaistí dokonalú ochranu a starostlivosť o vaše ruky aj po ich umytí a naviac ich príjemne a sviežo prevonia. Užitočný pomocník, ktorý je po ruke vždy, keď bežné mydlá jednoducho nestačia. Príjemná a svieža citrusová parfumácia. Rýchla a jednoduchá aplikácia s dlhotrvajúcim priaznivým účinkom na pokožku vašich rúk.

          Vlastnosti čistiaceho gélu na ruky EURONA Special Hand Cleansing Agent

✅ Špeciálny čistiaci gél na ruky s abrazívnymi mikroperličkami
✅ Vysoko účinný prostriedok na odstraňovanie obtiažnej špiny z rúk
✅ Užitočný pomocník, ktorý je po ruke vždy, keď bežné mydlá jednoducho nestačia
✅ Príjemná a svieža citrusová parfumácia
✅ Rýchla a jednoduchá aplikácia s dlhotrvajúcim priaznivým účinkom na pokožku rúk

     Použitie čistiaceho gélu na ruky

☑️ Špeciálny čistiaci gél s aktívnymi abrazívnymi mikroperličkami naneste na suché ruky (bez namočenia vodou)
☑️ Roztierajte gél v dlaniach, kým sa nečistota nerozpustí
☑️ Až potom ruky opláchnite čistou vodou a dobre vysušte

Zloženie:

5 - < 15 % neiónové povrchovo aktívne látky, 5 - < 15 % D-limonene, < 5 % aniónové povrchovo aktívne látky, Bronopol, Methylisothiazolinone

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o ruky a nechty
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

EURONA by CERNY — je česká spoločnosť s vlastným vývojom a širokým sortimentom bytovej kozmetiky pre komplexnú starostlivosť o domácnosť. Ponúka tiež vysoko kvalitné produkty telovej, vlasovej, pleťovej kozmetiky či výnimočne šetrné špeciály s označením Natural product. Od roku 2016 spoločnosť rozšírila svoje portfólio tiež o divíziu exkluzívnych potravín Pure Bar pre zdravý životný štýl a výživu s čistou filozofiou.

EURONA by CERNY | 100RE.SK