EURONA Universal Cleaner Black Grape, 1000 ml

Kód: 44
1 hodnotenie
Značka: EURONA
€8,48 €7,07 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Univerzálny čistič — s vôňou čierneho hrozna, ľahko odstráni všetky nečistoty vrátane hrubej mastnoty, viacúčelový čistiaci prostriedok ponúka širokú paletu využitia, nezanecháva žiadny povlak, silný avšak šetrný aj k pokožke vašich rúk, na umývanie všetkých typov podláh a povrchov, neprekonateľný pomocník v domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

EURONA Universal Cleaner Black Grape. Univerzálny čistiaci prostriedok, s vôňou čierneho hrozna. Neprekonateľný pomocník v domácnosti! Ľahko odstráni všetky nečistoty vrátane hrubej mastnoty. Viacúčelový čistiaci prostriedok ponúka širokú paletu využitia. Prostriedok nezanecháva žiadny povlak. Silný avšak šetrný aj k pokožke vašich rúk. Možno ho použiť na umývanie všetkých typov podláh a povrchov v domácnosti.

          Vlastnosti čistiaceho prostriedku EURONA Universal Cleaner Black Grape

✅ Ľahko odstráni všetky nečistoty vrátane hrubej mastnoty
✅ Viacúčelový čistiaci prostriedok ponúka širokú paletu využitia
✅ Prostriedok nezanecháva žiadny povlak
✅ Silný avšak šetrný aj k pokožke Vašich rúk
✅ Na umývanie všetkých typov podláh a povrchov

EURONA%20Black%20Grape%20%7C%20100RE.SK
   Zázrak stvorený prírodou ...

Jedinečné, energické a okúzľujúce. Taká je celková charakteristická aróma veľmi vzácnej odrody Čierneho hrozna, ktorá je doplnená o dokonalú harmóniu sviežosti kvapiek rosy a vône slnkom prehriatej vinice.

     Použitie univerzálneho čistiaceho prostriedku

◾ Viacúčelový čistiaci prostriedok je možné použiť na podlahy (linoleum, dlaždice, mramor, umývadlá, sprchovacie kúty, toalety, glazúrované dlaždice, ...) či na ostatné povrchy v domácnosti (umývateľné steny, kľučky, lakované drevo, odpadkové koše, ...)
◾ Odporúčame nariedený roztok nanášať pomocou fľaše s rozprašovačom, alebo použitie na umývanie podláh a povrchov bežným spôsobom

     Pomer riedenia čistiaceho prostriedku

◾ Do fľaše s rozprašovačom: 20 ml prostriedku do 480 ml vody
◾ Na použitie bežným spôsobom (umývanie podláh): 10 ml prostriedku do 4 L vody

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne čistiace prostriedky
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

EURONA by CERNY — je česká spoločnosť s vlastným vývojom a širokým sortimentom bytovej kozmetiky pre komplexnú starostlivosť o domácnosť. Ponúka tiež vysoko kvalitné produkty telovej, vlasovej, pleťovej kozmetiky či výnimočne šetrné špeciály s označením Natural product. Od roku 2016 spoločnosť rozšírila svoje portfólio tiež o divíziu exkluzívnych potravín Pure Bar pre zdravý životný štýl a výživu s čistou filozofiou.

EURONA by CERNY | 100RE.SK