EURONA Universal Green, 1500 g (50 praní)

Kód: 191
1 hodnotenie
Značka: EURONA
€11,07 €9,23 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Prací prášok — univerzálny, na farebnú bielizeň, na bielu bielizeň, odstránenie škvŕn pri praní, zachovanie intenzity farieb a na bežné pranie, počet praní: 50, hmotnosť: 1500 g.

Detailné informácie

Podrobný popis

EURONA Universal Green. Univerzálny prací prostriedok. Svieža bielizeň s obľúbenou vôňou Green. Prací prášok je určený na pranie bielej aj farebnej bielizne. Obsahuje prírodné zmäkčovadlá vody a enzýmy. Enzymatické schopnosti, odstránia škvrny (aj škvrny od vajec, krvi, trávy, ...). Prostriedok neobsahuje žiadne plnidlá, čím je zaistená dokonalá rozpustnosť, ktorá zaručí účinné vypranie — začína účinkovať okamžite a napáda ťažko odstrániteľnú špinu a škvrny. Komfortné a jednoduché dávkovanie. Zloženie umožňuje úplné vyplákanie — nezanecháva žiadne dráždivé zvyšky na bielizni. Bielizeň je dokonale čistá a sviežo vonia (obľúbená vôňa: Green). Univerzálny prací prášok je možné použiť pri všetkých teplotách (40, 60, 90°C) a na všetky druhy tkanín vhodných na pranie.

          Vlastnosti univerzálneho pracieho prášku EURONA Universal Green

✅ Je určený na pranie bielej aj farebnej bielizne
✅ Obsahuje prírodné zmäkčovadlá vody a enzýmy
✅ Má enzymatické schopnosti, odstraňuje škvrny
✅ Komfortné a jednoduché dávkovanie
✅ Bielizeň je dokonale čistá a sviežo vonia
✅ Prostriedok je možné použiť pri všetkých teplotách (40, 60, 90°C)

Univerz%C3%A1lne%20pracie%20prostriedky%20%7C%20100RE.SK

     Použitie univerzálneho pracieho prostriedku

◾ Pred použitím pracieho prostriedku odporúčame použiť čistič práčky EURONA Washing Machine Cleaner, vďaka ktorému zaistíte dokonalé odstránenie usadenín vzniknutých používaním pracích prostriedkov bežne dostupných na trhu. V prípade, že kombinujete rôzne značky pracích prostriedkov, čistite práčku každé tri mesiace
◾ Po vypraní bielizeň vyplákajte
◾ Odporúčame používanie tohto prostriedku v dávkovači EURONA
◾ Sadu odmeriek s dávkovačom EURONA je možné objednať

Zloženie:

15 - < 30 % aniónové povrchovo aktívne látky, 15 - < 30 % bieliace činidlá na báze kyslíka, 5 - < 15 % neiónové povrchovo aktívne látky, 5 - < 15 % polykarboxyláty, < 5 % fosfonáty, < 5 % mydlo, < 5 % Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, enzýmy, optické zosvetľovače, parfumy

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie prášky na farebnú bielizeň
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 1.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

EURONA by CERNY — je česká spoločnosť s vlastným vývojom a širokým sortimentom bytovej kozmetiky pre komplexnú starostlivosť o domácnosť. Ponúka tiež vysoko kvalitné produkty telovej, vlasovej, pleťovej kozmetiky či výnimočne šetrné špeciály s označením Natural product. Od roku 2016 spoločnosť rozšírila svoje portfólio tiež o divíziu exkluzívnych potravín Pure Bar pre zdravý životný štýl a výživu s čistou filozofiou.

EURONA by CERNY | 100RE.SK