EURONA White & Bright, 935 g (34 praní)

Kód: 497
2 hodnotenia
Značka: EURONA
€9,96 €8,30 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Prací prášok — na bielu a svetlú bielizeň, obsahuje prísady, ktoré krásne rozjasnia bielu a svetlú bielizeň a aktivujú sa už pri nízkych teplotách, komfortné a jednoduché dávkovanie, má vysoko bieliace schopnosti, bielizeň je dokonale čistá a sviežo vonia, zloženie umožňuje úplné vypláchanie - nezanecháva žiadne dráždivé zvyšky na bielizni, neobsahuje žiadne plnidlá, čím je zaistená dokonalá rozpustnosť, ktorá zaručí účinné vypranie.

Detailné informácie

Podrobný popis

EURONA White & Bright. Prací prostriedok na bielu a svetlú bielizeň. Nechajte vašu bielizeň zažiariť a spoznajte skutočnú belosť. Vysoko koncentrovaný prací prostriedok na bielu a svetlú bielizeň. Obsahuje prísady, ktoré krásne rozjasnia bielu a svetlú bielizeň a aktivujú sa už pri nízkych teplotách. Prací prostriedok neobsahuje žiadne plnidlá, čím je zaistená dokonalá rozpustnosť, ktorá zaručí účinné vypranie bielizne. Komfortné, jednoduché a presné dávkovanie. Zloženie umožňuje úplné vypláchanie, nezanecháva žiadne dráždivé zvyšky na bielizni. Bielizeň je dokonale čistá a sviežo vonia. Prací prášok má vysoko bieliace schopnosti.

          Vlastnosti pracieho prášku EURONA White & Bright

✅ Obsahuje prísady, ktoré krásne rozjasnia bielu a svetlú bielizeň
✅ Prostriedok neobsahuje žiadne plnidlá, čím je zaistená dokonalá rozpustnosť
✅ Komfortné a jednoduché dávkovanie
✅ Zloženie umožňuje úplné vypláchanie
✅ Prací prášok nezanecháva žiadne dráždivé zvyšky na bielizni
✅ Bielizeň je dokonale čistá a sviežo vonia
✅ Má vysoko bieliace schopnosti

EURONA%20White%20%26%20Bright%20%7C%20100RE.SK

     Použitie pracieho prostriedku

◾ Pred použitím pracích prostriedkov EURONA by CERNY odporúčame použiť čistič práčky EURONA washing machine cleaner, vďaka ktorému zaistíte dokonale odstránenie usadenín vzniknutých používaním pracích prostriedkov bežne dostupných na trhu. V prípade, že kombinujete rôzne značky pracích prostriedkov, čistite práčku každé tri mesiace.
◾ Prací prášok je možné použiť pri všetkých teplotách (30, 40, 60, 90°C)
◾ Bielenie — tento prací prostriedok obsahuje bieliacu zložku OXY-RAY s aktívnym kyslíkom, nie je preto potrebné použiť bielidlo
◾ Po vypraní bielizeň vypláchajte
◾ Prostriedok dávkujte priamo do bubna práčky v dávkovači EURONA by CERNY
◾ Sadu odmeriek s dávkovačom je možné doobjednať

Zloženie:

15 - < 30 % aniónové povrchovo aktívne látky, 15 - < 30 % bieliace činidlá na báze kyslíka, 5 - < 15 % polykarboxyláty, < 5 % fosfonáty, < 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, < 5 % mydlo, enzýmy, optické zosvetľovače

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie prášky na bielu bielizeň
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.935 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

EURONA by CERNY — je česká spoločnosť s vlastným vývojom a širokým sortimentom bytovej kozmetiky pre komplexnú starostlivosť o domácnosť. Ponúka tiež vysoko kvalitné produkty telovej, vlasovej, pleťovej kozmetiky či výnimočne šetrné špeciály s označením Natural product. Od roku 2016 spoločnosť rozšírila svoje portfólio tiež o divíziu exkluzívnych potravín Pure Bar pre zdravý životný štýl a výživu s čistou filozofiou.

EURONA by CERNY | 100RE.SK