HELPMATION V473

Kód: 398
Novinka
1 hodnotenie
Značka: HELPMATION
€35,99 €29,99 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Dávkovač mydla — bezdotykový, 100% bezdotyková prevádzka zníži výskyt baktérií, rýchle a tiché dávkovanie mydla, patentovaný design s čistými líniami od designéra, vhodný pre tekuté mydlo, saponát (Jar), dezinfekčné prostriedky, odnímateľný zásobník mydla, funkcia "No Drip" mydlo neodkvapkáva, signalizácia LED, možnosť nastavenia 3 úrovní množstva, objem nádobky: 340 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

HELPMATION V473. Bezdotykový dávkovač mydla. 100% bezdotyková prevádzka zníži výskyt baktérií. Rýchle a tiché dávkovanie mydla. Objem nádobky: 340 ml. Bezdotykový dávkovač mydla s moderným dizajnom a čistými líniami bude pýchou vašej kúpeľne alebo kuchyne. Bezdotykové ovládanie zaručuje maximálnu hygienu. Pre vyšší komfort je možné nadstaviť 3 úrovne dávkovania prostriedku. Nemusíte sa dotýkať žiadneho tlačidla, ktoré je plné baktérií. Jednoducho vložíte ruku pod senzor dávkovača, ktorý vám automaticky mydlo nadávkuje do dlane. Tento systém je veľmi hygienický a zaistí zníženie výskytu baktérií. Vynikajúcou vlastnosťou je systém "No Drip", mydlo po nadávkovaní neodkvapkáva. S dávkovačom Helpmation bude váš život čistejší a jednoduchší.

          Vlastnosti bezdotykového dávkovača mydla HELPMATION V473

✅ 100% bezdotyková prevádzka zníži výskyt baktérií
✅ Patentovaný design s čistými líniami od designéra
✅ Vhodný pre tekuté mydlo, saponát (Jar), dezinfekčné prostriedky
✅ Odnímateľný zásobník mydla
✅ Funkcia "No Drip" mydlo neodkvapkáva
✅ Hlavný vypínač a batérie chránené proti vlhkosti
✅ Signalizácia LED
✅ Možnosť nastavenia 3 úrovní množstva
✅ Rýchle a tiché dávkovanie mydla
✅ Úsporná prevádzka na batérie (nie sú súčasťou balenia)
✅ Objem nádobky 340 ml

     Špecifikácia HELPMATION V473

Model: V473
Objem: 340 ml
Rozmery: 110 x 240 x 84 mm
Váha: 420 g
Farba: biela
Napájanie: 4 x AAA 1,5 V (nie sú súčasťou balenia)
Doporučenie: alkalické batérie
Dávka mydla: 3 úrovne
Možnosť pripevnenia na stenu: nie
Výbava: funkcia "No Drip"

     Obsah balenia

> Dávkovač mydla
> Návod

Dodatočné parametre

Kategória: Dávkovače mydla
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.42 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HELPMATION — vám prináša bezdotykové produkty najvyššej kvality. Helpmation je špecialista, ktorý vám prináša bezdotykové produkty. Hygienické a designové bezdotykové odpadkové koše, kvalitné dávkovače mydla, praktické dávkovače zubnej pasty a klinicky testované bezdotykové teplomery. Pod značkou Helpmation sú vyrábané bezdotykové odpadkové koše, ktoré ponúkajú najefektívnejší spôsob ako znížiť výskyt baktérií doma alebo v kancelárií. Odpadkové koše Helpmation využívajú infračervené senzory, vďaka ktorým sa veko otvára bez nutnosti sa koša dotknúť. Po niekoľkých sekundách sa potom veko opäť samo automaticky zatvorí. Jedná sa o produkty prvotriednej kvality vyrobené za použitia najmodernejších technológií. Sú absolútne nenáročné na svoju prevádzku a ich ovládanie zvládne hravo aj malé dieťa. Helpmation robí váš život jednoduchším.

HELPMATION%20%7C%20100RE.SK