HELPMATION

HELPMATION — vám prináša bezdotykové produkty najvyššej kvality. Helpmation je špecialista, ktorý vám prináša bezdotykové produkty. Hygienické a designové bezdotykové odpadkové koše, kvalitné dávkovače mydla, praktické dávkovače zubnej pasty a klinicky testované bezdotykové teplomery. Pod značkou Helpmation sú vyrábané bezdotykové odpadkové koše, ktoré ponúkajú najefektívnejší spôsob ako znížiť výskyt baktérií doma alebo v kancelárií. Odpadkové koše Helpmation využívajú infračervené senzory, vďaka ktorým sa veko otvára bez nutnosti sa koša dotknúť. Po niekoľkých sekundách sa potom veko opäť samo automaticky zatvorí. Jedná sa o produkty prvotriednej kvality vyrobené za použitia najmodernejších technológií. Sú absolútne nenáročné na svoju prevádzku a ich ovládanie zvládne hravo aj malé dieťa. Helpmation robí váš život jednoduchším.

HELPMATION%20%7C%20100RE.SK

2 položiek celkom
HELPMATION MSH001
Novinka Tip
HELPMATION MSH001
Skladom (>5 ks)
€26,66 bez DPH
€31,99 / ks

Dávkovač mydla — bezdotykový, 100% bezdotyková prevádzka zníži výskyt baktérií, rýchle a tiché dávkovanie mydlovej peny.

Kód: 404
HELPMATION V473
Novinka
HELPMATION V473
Skladom (>5 ks)
€29,99 bez DPH
€35,99 / ks

Dávkovač mydla — bezdotykový, 100% bezdotyková prevádzka zníži výskyt baktérií, rýchle a tiché dávkovanie mydla, patentovaný design s čistými líniami od designéra, vhodný pre...

Kód: 398

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom