TASKI Jontec 300, 1000 ml

Kód: 554
1 hodnotenie
Značka: DIVERSEY
€7,99 €6,66 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Čistič na podlahy — univerzálna aplikácia, pH neutrálny čistiaci prostriedok, obsahuje povrchovo aktívne látky, pohlcuje nepríjemné pachy, rýchlo vysychá, málo pení a rýchlo pôsobí, vhodný na všetky umývateľné podlahy, rozkladá nepríjemné pachy a zanecháva príjemnú vôňu, nezanecháva na čistenom povrchu povlaky ani šmuhy.

Detailné informácie

Podrobný popis

TASKI Jontec 300. Neutrálny čistiaci prostriedok na podlahy. Rýchlo pôsobiaci, pH neutrálny, s nízkou penivosťou na ošetrené a všetky umývateľné podlahy. Čistiaci prostriedok na denné čistenie všetkých umývateľných podláh. Veľmi ekonomické použitie vzhľadom na vynikajúce čistiace schopnosti aj pri nízkych aplikačných koncentráciách. Prostriedok nezanecháva na povrchu povlaky ani šmuhy! Príjemne vonia. Prostriedok obsahuje O.N.T. (Odour Neutral Technology) technológiu na pohltenie nepríjemných pachov. Prostriedok je vhodný aj na strojové čistenie a mokré vytieranie podlahy.

          Vlastnosti čistiaceho prostriedku na podlahy TASKI Jontec 300

✅ pH neutrálny čistiaci prostriedok
✅ Obsahuje povrchovo aktívne látky
✅ Pohlcuje nepríjemné pachy
✅ Rýchlo vysychá
✅ Málo pení, rýchlo pôsobí
✅ Univerzálna aplikácia
✅ Vhodný na všetky umývateľné podlahy
✅ Rozkladá nepríjemné pachy a zanecháva príjemnú vôňu

     Použitie čistiaceho prostriedku na podlahy

Dávkovanie: závisí od stupňa znečistenia
◾ Na bežné znečistenie: 50 ml na 10 L roztoku (0.5%)
◾ Na silné znečistenie: zvýšte koncentráciu až na (5%)
◾ Strojové čistenie: 50 — 200 ml na 10 L roztoku (0.5-2%)
Mokré vytieranie:
◾ Prostriedok dávkujte do vedra s vodou. Aplikujte čistiaci roztok, podľa potreby nechajte krátko pôsobiť a zotrite.
Strojové čistenie:
◾ Prostriedok nadávkujte do vody v nádrži čistiaceho stroja. Aplikujte čistiaci roztok. Podlahu vydrhnite a znečistený roztok odstráňte.
Vplyv na povrchy:
◾ Na disperziami ošetrené podlahy používajte maximálne 1% roztok. Neaplikujte na povrchy citlivé na pôsobenie vody, napr. na neošetrené drevo a korok.

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne čistiace prostriedky na podlahy
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DIVERSEY — každodenná ochrana a starostlivosť o ľudí. Spoločnosť Diversey bola, je a bude priekopníkom a partnerom pre zdravý a spokojný život. Neustále sa usiluje o dodávanie revolučných technológií v oblasti upratovania a hygieny. Diversey dodáva produkty, systémy a služby v oblasti upratovania, hygieny a údržby, ktoré efektívne integrujú chemické prostriedky, stroje a programy udržateľnosti. Všetko je založené na úplnom presvedčení, že upratovanie a hygiena sú podstatné pre náš život a že poskytujú veľmi dôležité služby. Vďaka 95 rokom odborných skúseností a znalostí spoločnosť Diversey vyvíja upratovacie technológie, ktoré chránia životy, sú prispôsobené potrebám zákazníkov, šité im priamo na mieru a sú trvalo udržateľné. Pri všetkých aktivitách kladú dôraz na ochranu, zlepšovanie životného prostredia a potreby zákazníkov. Etický záväzok spoločnosti Diversey je zahrnutý vo všetkých produktoch a každodenných vzťahoch so zamestnancami, zákazníkmi a planétou. Spoločnosť Diversey je priekopníkom budúcnosti a tvorcom inovácií.

DIVERSEY%20%7C%20100RE.SK