VILEDA Steam XXL

Kód: 296
Akcia
1 hodnotenie
Značka: VILEDA
€144,99 –33 %
VILEDA Steam XXL
€144,99 –33 % €96,90 €80,75 bez DPH
Skladom (5 ks)

Parný mop — na umývanie podláh, vhodný na tvrdé podlahy a koberce, objem zásobníka na vodu: 400 ml, hmotnosť: 2359 g, vhodný na všetky typy tvrdých podláh, extra široká umývacia hlavica 40 cm, na čistenie využíva horúcu paru — nepotrebujete žiadne ďalšie chemikálie, horúca para zničí až 99.9% baktérií, umývacia hlavica má dva druhy vlákien, balenie obsahuje 2 umývacie návleky a špeciálny nástavec na koberec, jednoduché použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

VILEDA Steam XXL. Parný mop na umývanie podláh, vhodný na tvrdé podlahy a koberce. Efektívne, ľahko a dôkladne pomôže vyčistiť veľké plochy vášho domova a tým vám poskytne viac času na príjemné veci vo vašom živote. Tento parný mop sa stane nepostrádateľným pomocníkom pri bežnom aj veľkom upratovaní. Mop má extra širokú umývaciu hlavicu v dĺžke 40 cm. Na upratovanie už nebudete potrebovať žiadne chemikálie, postačí vám len čistá voda. Parný mop Vileda Steam XXL využíva na čistenie horúcu paru, vďaka ktorej sa zbavíte až 99.9% baktérií. Umývacia hlavica obsahuje 2 druhy vlákien. Mikroaktívne vlákna účinne odstránia mastnotu a na podlahe nezostanú žiadne šmuhy. Abrazívne červené vlákna odstránia aj zaschnutú nečistotu. Balenie obsahuje 2 umývacie návleky a jeden špeciálny nástavec na koberce. Parný mop Vileda Steam XXL je vhodný pre všetky typy podláh a kobercov. Upratovanie bude od teraz hračka.

          Vlastnosti parného mopu VILEDA Steam XXL

✅ Vhodný na všetky typy tvrdých podláh
✅ Extra široká umývacia hlavica 40 cm
✅ Na čistenie využíva horúcu paru — nepotrebujete žiadne ďalšie chemikálie
✅ Horúca para zničí až 99.9% baktérií
✅ Umývacia hlavica má dva druhy vlákien
✅ Balenie obsahuje 2 umývacie návleky a špeciálny nástavec na koberec
✅ Jednoduché použitie

     Použitie parného mopu

◾ Použitie parného mopu je veľmi jednoduché
◾ Voda sa naleje do nádržky s objemom 400 ml, množstvo pary nastavíte podľa potreby
◾ Vodu je nutné doplniť podľa nastavenia množstva pary po 17 — 28 minútach
◾ Počas doby upratovania je nutné mať mop zapojený do elektrickej siete

Rozmery:

400 x 160 x 1 260 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Mopy
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 2.359 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

VILEDA — už viac ako 70 rokov pomáha žiariť miliónom domácnostiam po celom svete. Ako popredná svetová značka výrobkov pre starostlivosť o domácnosť ponúka širokú škálu produktov, ktoré sú vyrábané z jediného dôvodu: udržiavať domovy upratané a hygienicky čisté a navyše, aby ste boli spokojní. Výrobky pod značkou Vileda vynikajú vysokou kvalitou, premysleným dizajnom a dlhou životnosťou.

VILEDA | 100RE.SK