VILEDA Ultramat TURBO + Ajax

Kód: 77
Akcia
1 hodnotenie
Značka: VILEDA
€56,19 –29 %
VILEDA Ultramat TURBO 100RE SK
€56,19 –29 % €40,10 €33,42 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Mop — plochý so žmýkacím košom, vďaka pedálu nie je pri žmýkaní nutné vynaložiť žiadnu námahu.

Detailné informácie

Podrobný popis

VILEDA Ultramat TURBO. Set plochého mopu a vedra so žmýkacím pedálom. Jednoduché a veľmi efektívne vyžmýkanie mopu vďaka vylepšenému a zjednodušenému vkladaniu mopu do žmýkacieho koša a vyžmýkaniu vďaka rotačnému systému poháňaného jednoduchým zošliapnutím pedálu. Vďaka pedálu nie je pri žmýkaní potreba žiadnej námahy. Dokonale vyžmýkaný mop tak zanechá vašu podlahu rýchlo suchú.

Návlek obsahuje 2 druhy vlákien, ktoré lepšie odstraňujú nečistoty a perfektne vyčistia vašu podlahu. Mikroaktívne vlákna pohltia a zotrú mastnotu a šmuhy a abrazívne vlákna lepšie odstránia aj zaschnuté nečistoty. Umývací návlek je možné prať na 60 °C, nepoužívajte však aviváž ani sušičku. Otočný kĺb sa dokáže otáčať o 180 ° pre jednoduchšie dosiahnutie aj tých najviac problematických oblastí ako sú pod posteľou a pod nábytkom. Vhodný na všetky typy tvrdých podláh. Tvar žmýkaču zabraňuje vystreknutiu vody pri žmýkaní. Vyrobený z recyklovaných materiálov. Mop odstráni viac než 99 % baktérií a vírusov len pomocou vody. Tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac než 99 % baktérií a vírusov a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií.

Parametre mopu VILEDA Ultramat TURBO

◾ Kvalitná trojdielna teleskopická tyč s voliteľnou dĺžkou (max. dĺžka tyče 125 cm)

◾ Rozmer hlavice: 34 x 10 cm

◾ Rozmer náhrady: 36 x 14 cm (náhrada je kompatibilná pre hlavice s rozmerom 34 x 10 cm

◾ Rozmer vedra: 50 x 27 cm

◾ Max. odporúčaný objem: 6 L

◾ Váha prázdneho vedra: 1,6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

VILEDA — už viac ako 70 rokov pomáha žiariť miliónom domácnostiam po celom svete. Ako popredná svetová značka výrobkov pre starostlivosť o domácnosť ponúka širokú škálu produktov, ktoré sú vyrábané z jediného dôvodu: udržiavať domovy upratané a hygienicky čisté a navyše, aby ste boli spokojní. Výrobky pod značkou Vileda vynikajú vysokou kvalitou, premysleným dizajnom a dlhou životnosťou.

VILEDA | 100RE.SK